NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

mure

musu 25.05.2007 14:54
tere
olen 13 ja kaalun 63 kg
kas see on normaalne??
ma tahaksin ruttu alla saada aga ma ei tea kuidas
olen trenni teinud juba 1 aasta aga midagi pole muutunud
palun aidake!!!
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 30.05.2007 09:35
Tere!
Normaalkaalu tabel asub Kaalujälgijad kodulehel, sealt saad vaadata oma pikkuse järgi , kas oled tervislikus kaalus.
Ainult trenni tegemisest ei piisa selleks, et kaalus alla võtta.Väga oluline on õige toitumine. Kaal langeb siis, kui keha kulutab rohkem energiat, kui toiduga saadakse.Samuti on väga oluline järjepidevus.
Sinu vanuses on ERITI oluline mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine. Keha alles areneb ja ühekülgsete dieetidega võid tervisele palju paha teha.
Kaalujälgijatel on eriprogramm noortele,kuid liitumiseks on Sinu vanuses vajalik arstitõend, kus arst määrab selle ,kui palju Sa võiksid kaaluda.
Soovitan Sul mitte süüa kiirtoite, juua magusaid jooke . Pööra tähelepanu piimatoodetele, puu- ja köögiviljadele ja joo VETT. Ilusat suve, Taimi
taimps21 16.01.2008 17:53
Tere olen 21a mees! Olen 180cm pikk praegust kaalun 100kg!Olin kaks aastat tagasi 85kg siis tekkis mul tepresjoon, ja hakkasin juurde võtma lihtsalt sõin vähe ja kilod tulid ja siiamaani! Tahaks abi leida kusagilt!!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster