NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Rasv kõhul ja vöö piirkonnas

BlackLabel 04.02.2011 19:50
Tere! Olen 25-aastane naine. Viimasel ajal olen kaalust juurde võtnud, kuid rasv on kogunenud ainult kõhule ja vöö piirkonnale. Jalad ja käed on saledad. Kuidas saada sellest rasvast lahti, kuidas peaks toituma, millist trenni tegema jne?
Kommentaarid: [2]
Marrrru 18.02.2011 13:25
tere kuidas saaks kõhu pealt selle rasva ära ? , oskate soovitada mingit trenni ?
Ketrine 23.08.2011 10:47
Tere, ise vaevlesin sama probleemiga. Üks tõhus kaalulangetamis viis on tuua enda igapäevasesse ratsiooni sisse linaseemneõli. Külm press linaseemneõli tuleb võtta 1 lusikatäis hommikul 20-30 minutit enne söömist ja õhtul enne magama minekut. Taolist profülaktikat tuleb teha 3 kuud. Tulemus vähemalt minul oli näha juba 2 nädala pärast, kui sain alla 2 kg.Mingit dieeti ei pidanud sõin kõike, kuid lõptasin söömise peale 8 õhtut.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster