NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

kaalujälgimine ja rasestumisvastased tabletid

pailapssiin 15.12.2006 12:17

0 tere!kas rasestumisvastased tabletid võivad kaalu kinni hoida?nimelt käisin KJ aga kaal ei liikunud paigast...siis loobusin sest lihtsalt seisis,seisis ja seisis...kas tablettide tarvitamise ajal saax yldse kuidagi kaalu jälgida,ilma,et käega löömise tunne peale ei tulex:(tahaks uuesti liituda aga mida peax jälgima, et kõik õnnestux.
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 18.12.2006 14:34
Tere!
Erinevatele inimestele mõjuvad need vahendid ka erinevalt. Mõnel on oht juurde võtta, teine jääb aga veel kõhnemaks.Rasestumisvastased tabletid võivad natuke hormoontalitust kõigutada ja tekitada söögiisu, kuid kui punkte lugeda ja neid mitte ületada peaks ka kaal langema. Pea nõu ka naistearstiga, võib- olla vahetada tabletti!?. Kui on kehakaalu probleemid, siis tuleks igal juhul uuesti liituda.Ilusat jõuluootust, Taimi
sarlina 20.04.2008 12:29
tere.minul ka rasedusvastased tabletid annavad hirmsa söögiisu ja kaal ei saagi ju langeda,ainult õgin ja õgin,aga peatada ei SUUDA????

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster