NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

kaalust juurde peale sünnitust:(

dailii 06.05.2009 12:45
Tere!
Mure siis selline,et olin enne rasedust piits peenikene aga nüüd kus on juba poja 9 kuune ikka ei ole saanud kaalust alla.
Kõht jube kole ees ja reied ka paksud..Oleks siis soov teada millised tabletid aitavad kaalust alla.Kes on ise tarvitanud ja aidanud ka ?
Ei suuda enam sellisena olla.Varsti suvi ka ja ikka mina nagu vaal.:(

Aidake mind:D
Kommentaarid: [1]
Ozolin 17.06.2009 09:11
Tere! Mul ka selline mure, et peale sünnitust olen kohutavalt juurde võtnud, kuu aega kasutasin Slim Formula tablette, ei midagi, samuti on toitumine selline et toiduks on pidevalt liha ja kartul, kuna lapsed tervisliku toiduga ei taha harjuda, eraldi aga endale ma osta ei jõua, sest raha napib. Liikumisega on ka selline asi, et lastega käin küll igapäev väljas jalutamas, kuid rohkemaks lihtsalt ei jää aega. Kodused toimetused kasvavad ülepea.See muidugi tekitab stressi ka veel kõigele lisaks. Ei oskagi kuskilt nagu endaga pihta hakata.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster