NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

kaalujälgimine

ef1805 25.01.2009 10:30
Tere!

Minul on selline mur, olen 24.a 174 cm pikk ja kaalun 90 kg. Ja ma olen otsustanud et sooviks 25 kg kaalust alla võtta. tahtsin teada, kas te oskate soovitada Tartus mingit head kaalujälgijate rühma. Kuna natuke kardan ja häbenen ka, siis kas Te oskate öelda, mida seal kaalujälgijate rühmas täpsemalt tehakse. Olen ise kuulnud ja lugenud väga palju positiivset, aga väike hirm on ikka. ja tunnen, et tahaks ennast kokku võtta, et hakata elama tervislike eluviiside järgi.
Kommentaarid: [1]
florida 26.01.2009 19:16

0 kaalujälgijaid enam pole eestis:(
Nüüd on aga figuurisõbrad..nei ka oma kodulehekülg ja ryhmad..saab ka kodukursust tellida.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster