NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

uus valgudieet

ilumaailmas 09.12.2008 20:27
kui kasulik on pidada sellist valgu dieet, kus tarbid päevas vaid piima tooteid ja ka äärmisel juhul selget liha. Kuidas see mu tervist mõjutab? Kas ma peaksin lõpetama või midagi kardinaalselt muutma?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 11.12.2008 16:51
Korduvalt olen ma siin foorumis öelnud, et Kaalujälgijad ei pea dieete ja ei kommenteeri neid ka eriti. Eks igaüks otsustab ise... Niipalju ainult, ét keha vajab erinevaid toitaineid ja ainult valku süües teed oma maksale ja neerudele "karuteene".Söö normaalselt ja mitmekülgselt ,jälgides söödava koguseid liigu piisavalt ja ole heas tujus, Parimat soovides Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster