NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

+3kg

lindella 24.10.2008 12:49

0 Ei saa enam aru,milles asi, olen varem olnud kaalujälgija ja kaotanud 13 kilo, otsustasin uuest jätkata, et saavutada soov kaal, kodusel teel, aga milles asi et olen kolm kilo nädalaga juurde võtnud, toitun nii nagu peab, liigun ka, ainuke asi mis on erinev et hakkasin ka jõudsalt lihas treeninguga, kas lihased tõesti tõstavad esialgu kaalu,nagu ma kuulnud olen?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 27.10.2008 17:51
Tere!
parim kaalulangetamise trenn on aeroobne liikumine ehk rasvapõletus mõõduka pulsiga.Siis kui soovkaal käes võiks teha lihastele. Kui aga hakkasid lihast treenima ja kaal tõusis on tõenäöline, et on tekkinud lihaspinged.Kui lihas on valulik on sinna kogunenud piimhape.Kas ikka teed korralikult ka venitusharjutusi pärast trenni vähemalt 15 minutit?
Et saavutada püsivat tulemust , siis ikka tasa-targu.Parimate soovidega , Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster