NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

öine söömine

Anne-Liis 19.10.2008 12:29
nimelt söön öösel,lihtsalt tõusen keset ööd ülesse ja söön kõhu täis ja lähen magama tagasi.vahest isegi ei ei mäleta et olen söönud.aga hommikul tõusen siis võileib kaisus.kas on midagi mis aitax sellevastu?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 27.10.2008 18:31
Tere.
Öine söömine võib olla seotud stressi (nii teadvustatud kui teadvustama) kui ka muutustega hormoonide sünteesis, mis reguleerivad meie toitekäitumist ja unerütme. Toitumise osas võiks tähelepanu pöörata toitumisrütmile (ka sellele kas viimase toidukorra ja magamamineku vahe ei jää teie jaoks liiga pikaks e. üle 3-4. tunni). Samuti analüüsige, kas saate toiduga piisavalt täisväärtuslikke valke (sh ka loomseid valke nagu muna, piimatooted, liha) ning millise osa teie toidulaual moodustavad süsivesikud. Püüdke tõsta täisteratoodete, aed- ja puuviljade osakaalu ning langetada rafineeritud suhkruid sisaldavate toiduainete hulka (koogid, saiakased, jms).
Võileib kaisus-võileiva tegemine on päris aeganõudev toiming.Ära jäta toite nii lihtsalt kättesaadavaks, et saaks neid õieti üles ärkamata lihtsalt valmistada.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster