NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

1KILO?????

timberly 17.10.2008 08:20
tere!ma olen üritanud juba kuu aega alla võtta,pidanud tpitumispäevikut ja teinud trenni...aga ma pole ühestki kilost lahti saanud ,see ajab nii närvi..kord kaod üks kilo ara ja siis on ta jalle tahagi!!ma ei saa aru mida mu keha saada tahab veel???kuu on ju piisav aeg ,et ühestki kilost lahti saada!olen nii stressis...kas pean end suisa näljutama kakkama??? ette tänade!
Kommentaarid: [3]
timberly 17.10.2008 08:21
olen ülekaalus!
Taimi Vahi 18.10.2008 19:06
tere!
arusaamatuks jääb, kas oled kaalujälgija?Näljutada ei tohi. Kirjuta pisut täpsemalt, kuidas see üritamine alla võtta on kulgenud, siis saan ka täpsustada, kus võib olla viga.ootama jäädes ,Taimi
ilumaailmas 30.11.2008 14:29
asi ongi selles et oled stressis ja keha hoiab meeleheitlikult kaalust kinni. jätka samas vaimus kuid ära mõtle oma kaalule unusta see, siis ka kaal langeb. Näljutamine - tarbi tunduvalt väheb kaloreid päevas kui kulutad. pööra tähelepanu, et tarbid eelkõige valkke. peta oma keha ära, ei tohi tekkida nälja tunnet, siis hakkab jälle keha kohe kaalust kinni.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster