NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Käed.

Julietta 13.10.2008 15:03
Nimelt, olen juba üle kuu üritanud rohkem trenni teha ning tervislikult toituda. Käin 3 korda nädalas aeroobikas ja kaks kordanädalas jooksmas(ca 30 min), kas see on piisav? Küsimus nimelt selles,et ülejäänud keha hakkab juba muutuma paremuse suunas, aga käsivarred on küll tugevamaks läinud kuid ikka tekib selline "vanaema volt"alla poole kui käe küljele sirutan. Kuidas saaksin käed samamoodi peenemaks,mitte lihastesse?
Kommentaarid: [1]
Julietta 13.10.2008 15:05
Ja kas regulaarse trenni all mõtlete täpselt iga päev, täpselt sama palju, või võin näiteks üks nädal käia E K R aeroobikas ja järgmisel nädalal T N L?Või peavad ka päevad ühtima alati?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster