NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

põlvetrauma ja kiired lisakilod!

timps 02.10.2008 19:21
Tere!olen tegelenud juba 4 aastat spordiga 2 neist jõusaal ja kaks viimast maastiku jalgartas!Häda aga selles ,et kukkusin kõvasti ja põlves meniski vigastus! Terve suvi ei teinud midagi ,sest põlv ei lubanud!ootamatult märkasin ,et püksid ei mahu enam jalga ja ossaa...6kg oligi kohe kusagilt juurde lipsanud??kusjuures olen alati tervislikult söönud!!!seega oli see minu jaoks tõsiselt harjumatu ja otsustasin end näljutama hakata!võtsin kuuga 6kg alla..aga energiat polnud ja jube väsimus oli koguaeg!No hakkasin siis jälle norm sõõma ja võtsin kahekordse kiirusega kahekordselt tagasi!Nüüd olen nii stressis ja ei saa aru mis toimub?mis minust saanud on???kas on veel võimalik jälle norm kaalu juurde naasta???olen 172 ja kaalun hetkel 67kg ...ennem olin 58!
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 06.10.2008 20:41
Tere!
Kahju, et kukkusid, aga eks tegijal juhtub.Lisakilod tulid sellest, et keha oli harjunud koormusega, mis nüüd on ära jäänud. Näljutamine oli loomulikult viga ja sellest said sa ka ise aru. Tegelikult oled ka praegu tervislikus kaalus, kuid alla 59 kg ei peaks sa kaaluma.
Hakka sööma korralikult 5 korda päevas.Vähenda koguseid natukese kaupa(supilusika asemel teelusikatäis... j.n.e)kindlasti köögivilju,puuvilju ja joo korralikult vett 1,5 l päevas.
Millised on Sinu kaalu juures õiged kaalulangetavad kogused, saad teada Kaalujälgijad rühmast või On-line teenust kasutades.Tutvu kodulehel oleva infoga.
Trenni tee selliselt, et põlve ei koorma.Jõusaal ei ole parim rasvapõletaja-mõõdukas aeroobne liikumine madalal pulsil...
Võta asja rahulikult ja hakka tegutsema tasapisi- kõik mis kiirelt kaob on kiiremini tagasi, jõudu soovides Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster