NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

normaalne ?

Elllu 17.09.2008 17:01
olen 13 165cm pikk ja kaalun 63kg , kuidas saada kaalust alla ? jalad on suured , paksud ;d . tagumiku ümbermõõt on 101 , kuisdas saaks jalad ilusateks peenikesteks ja tagumik ilusaks ?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 29.09.2008 13:27
Tere!
Küsimus kuidas saaks .....
Inimestel ladestub rasv kehale erinevalt- mõnedel üle kogu keha, teistel alakehale.Esmalt on vaja ülearune rasv "ära põletada".Hea rasvapõletaja on aeroobne liikumine s.o kõnd, jooks, aeroobika, ujumine...Loomulikult õige toitumine.Hiljem ,kui rasv on vähenenud, siis oleks vaja teha konkreetsele piirkonnale harjutusi, mis tagavad vormi.
Nii et ega muud ei oskagi öelda,kui et tuleb tegutseda.Toitumisnõuandeid saab Kaalujälgijad rühmast, kus spetsiaalne programm nooretle.Trenni osas on vaja järjepidevust- et saada tulemusi on vaja tegutseda regulaarselt.
Ilusat sügist soovides, Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster