NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Kaal

IGGT 11.09.2008 13:10

0 minul selline probleem,et sooviks kaalu langetada 5 kilo.See on raske kuna töötan hetkel Islandil ja ei tea mida sööma pean...ja kui palju,kas te oskaksite mulle nõu anda,mida hommikul vaja kõige rohkem,päeval ja õhtul,ma ise söön muidu iga 3 tunni tagant aga ei tea mida pean just sööma.ma oleksin väga tänulik:)
Kommentaarid: [1]
IGGT 11.09.2008 13:11

0 Ups unustasin,ma töötan motellis,kus pole toiduvalik just suurepärane aga füüsiline on minu arust piisav,kui teen voodeid ja koristan?

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster