NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

skumbria ja nescafe 3in1-palju punkte?

annukas1 29.08.2008 16:47
Tere! kirjutan jällegi siia sest kaalujälgijate foorumis pole eriti suhtlejaid. 2007a ostujuhis kahjuks pole palju punkte annab 1 nescafe 3in1 lahustuva kohvi pakike ja ca 50g suitsuskumbria puhast liha(tean et väga rasvane kala, kuid siiski)?
teiseks veel selline küsimus, et kui teen ühepajatoitu ja panen sinna kartulit kuubikutena(ka teisi juurvilju, sest nii meeldib rohkem), siis mismoodi kartuli punkte arvestada, kõhtu täitva kogusena? tänan vastuste eest!
Kommentaarid: [2]
annukas1 29.08.2008 19:06
esimestele küsimustele sain juba vastuse. paluks vastust siis ainult ühepajatoidu kohta.
Taimi Vahi 02.09.2008 08:48
Tere!
Ühepajatoidu kohta niipalju, et kui ühel söögikorral ei sisalda toit rohkem kui 1.kartulit ja teised köögiviljad 0 punkti - siis see toit annab 1. punkti!!!
Eks ole hea uudis?!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster