NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

kuidas kaalu jälgida kui rohelisi köögivilju ei söö?

annukas1 19.08.2008 14:47
Tere! Tellisun kunagi kodukursuse, nüüd siis peale lapse sündi tahaks hakata seda kasutama ja alla võtma, rasedusega tuli kilokesi päris kopsakalt, ka peale imetamise lõppu pole enamusest nendest jagu saanud. Toitumisega seoses on mul aga selline probleem, et ma ei söö köögiviljadest mitte midagi, mis on rohelist värvi v.a kurk, tavaline kapsas ja toitude sees salatilehed, allergiline olen kõrvitsatele. kuidas peaksin oma juurviljade söömist rakendama, kuidas saan sööki mitmekesiseks teha, kas ainult kapsast, kurgist, tomatist, kaalikast, porgandist jne piisab? Flexipunktides on ka enamus toite just nendest komponentidest mida ma ei söö? mis ma pean tegema? kas pean alguses järgima siiski flexipunkti retsepte või sobiks lihtsalt tavalisest lahjem tavaline kodutoit eelpool mainitud köögiviljadega(sesmõttes et enda punktide piires)
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 21.08.2008 17:57
Tere!
Õnneks neid köögivilju , mis Sulle maitsevad polegi väga vähe.On ju veel punane peet ja kaalikas ja mais ...
Ka lihtsa kodutoiduga saab edukalt kaalu langetada- tuleb vaid punkte arvestada. Flexipunkti retseptid on juba valmismenüü, mis teeb elu lihtsamaks- kui see ei sobi, tee oma äranägemise järgi. Oluline on jälgid tervisliku toitumise reegleid, et keha saaks kõik vajalikud toitained kätte.
Neid asju mida ei söö- proovi ikka.
Ka mina ei söönud näiteks punast peeti kunagi, sest ma polnud seda eriti proovinudki.Nüüd on see väga maitsev ja ka tomatimahl oli mõttetu- praegu on see aimuke mahl, mida poest ostan.
Head katsetamist ja uusi maitseelamusi soovides, Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster