NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Rasv on tervislik??

suurmets 14.07.2008 16:22
Tere,
Tahaksin teada, millised toidud sisaldavad selliseid rasvasid, mida ei peeta tervislikuks? Ja kas on üldse olemas tervislikke rasvasid?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 06.08.2008 22:57
Tere!
Rasv on elutähtis!See kaitseb meie organeid vigastuste eest, tagab rasvlahustuvate A,d ja E vitamiinide omastamise ja on tähtis energiaallikas.Rasvad koosnevad erinevatest rasvhapetest, mis määravad ka rasva kvaliteedi. Kui teed õige valiku, on rasv tervislikuks toitumiseks vägagi kasulik.
MONOKÜLLASTUMATA leidub pähklites, oliivi- ja rapsiõlis ja avokaados.
POLÜKÜLLASTUMATA RASVHAPPED-päevalille - sojaõlis ja rasvases kalas,(lõhe, makrell, sardiin, heeringas)

KÜLLASTUNUD RASVHAPPED-tõstavad kolesteroolitaset veres, leidub loomsetes rasvades näiteks juustus, vorstis,maiustesed ,või, krõpsud, koogid...
KASUTA NEID MÕÕDUKALT!!!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster