NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

tselluliit

heika 12.07.2008 23:09
Tere!

mul on selline mure, et jalgadel(kintsud) on tekkinud tselluliit, kuidas sellest lahti saaks ? kas minigtel lihtsatel kodustel võimalustel saaks midagi teha ?( soovitage midagi peale liikumise ja trennide ka )

aitäh!
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 06.08.2008 22:59
Õige toiduvalik, tervislik elustiil- muud on raske soovitada
ilumaailmas 29.11.2008 23:55
hiljui avastasi ühest tervise ajakirjast hea nipi. Tušši all kasuta kooriva kreemina kohvi paksu ja lase toimida seda enne oma kehal umbes soovitavalt 10 minutit.Aitab päris palju.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster