NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

kõhuke

Lizzie 03.07.2008 00:53

0 kaalus olen juurde võtnud ainult ühe kilo, aga kõhuke on kohe ees ja olemine on ka raske kõhus. varem oli kerge kõhtu "sees hoida", nüüd aga ebamugav. pärast söömist (isegi kui eine on kerge) on raske olla. olen hakanud regulaarselt kõhulihastele harjutusi tegema, et voldikestest lahti saada, aga mida teha/süüa, et puhitsusest lahti saada?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 07.07.2008 18:55
Tere!
Puhituste tekkimisel on kaks toimemehhanismi. Esiteks: kui õhku neelatakse alla, siis peab see loomulikult jälle kehast väljuda saama. Teiseks: meie soolebakterid tekitavad süsivesikuid seedides jääkproduktina gaasi.

Seedetraktis on triljoneid baktereid, rohkem, kui neid leidub meie keha pinnal.

On loogiline, et nende seedetöö jooksul tekib kõrvaltoodetena hulgaliselt ainevahetusprodukte. Sealjuures ehitavad bakterid komplekssetest süsivesikutest gaasi.

Nisukliid, kapsas ja kaunviljad on toiduained, mis põhjustavad eriti gaaside teket. Need, kes tahavad tervislikult toituda ja söövad hommikuti müslit, lõunaks salatit ja õhtul kapsarooga, kannatavad seepärast tihti puhituste all.

Kuula oma keha ja tunneta millal on täistunnet kõhus rohkem- siis püüa valida teisi toite,parimate soovidega Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster