NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Apppii ! .

NunnuOleen- 17.06.2008 11:47
Ma olen suhteliselt noor aga siiski mul on mitmeid lisakilosid .. Kuidas saab kodustest vahenditest kaalu langetada vähemalt 5-10 kilo ?
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 24.06.2008 18:42
Tere! Kaalulangetamiseks on vaja saada toidust vähem energiat, kui päevaseks elutegevuseks kulub. On vaja mitmekülgselt toituda vajalikus koguses ja piisavalt liikuda.Kaalujälgijatel on spets programm noortele.
Thetloff 27.06.2008 19:41
NunnuOleen- maaritalais@hot.ee kui vajad veel lisanõu kaalulangetamiseks..=)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster