NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Minu mure.

Fantacy 14.06.2008 23:00
Tere!
Olen 16 ja saan peagi 17aastaseks ja tahaksin liituda kaalujälgijatega. Olen tellinud endale ka koduskursuse, kuid tunnen, et vajan siiski rühma tuge.
Aga probleeme pole mul niivõrd suure kehakaaluga (olen 160cm ja kaalun 55kg), kuid probleem on mõõtudega, paksud jalad, suur kõht(89cm:()jne.
Kas ka sellise probleemi korral saab liituda?
Vastust ootama jäädes.
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 24.06.2008 18:47
Tere! Sinu pikkuse juures võib kaaluda min. kuni 51 kg, seega võid liituda Kaalujälgijatega.Keha aitab vormida regulaarne treening.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster