NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

rebendid

kats6 28.05.2008 22:47
peale sünnitamist tulid kõhule ja reitele rebendid aga ei saa aru kas nad tekiva siis kui juurde kilod tulevad või siis kui langevad kuna praegu kaal langeb aga rebendid tulevad juurde
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 24.06.2008 18:53
Tere! Rebendite kohta annab kindlasti professionaalsemat abi kosmeetik, või ilukirurg...
Kristella 25.06.2008 17:51
Päris kiirelt on vaja nendega tegeleda! Lihtsam on siiski ennetada. Kaalu tõusmisel ja alanemisel tulevad nad esile. Apteegis ja salongides on erinevaid kreeme nende helendamiseks.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster