NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

küsimus

Tunq 12.05.2008 19:29
viimasel ajal olen hakanud juurde võtma, näen, et kõht on ette tulnud ja jalad ka paksemaks. tundub, et sellest ajast kui hakkasin võtma Dermabion tablette. käin 12 klassis ja praegu on eksamid ning söögiisu on mitu korda suurem kui varem. söön ka rohkem kui varem. tahaksin teada, kas juurdevõtt on ikka toitumisest tingitud või on ka nendel tablettidel mingi osa?? aitäh :)
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 14.05.2008 22:23
Tere!
Kaalus juurdevõtmine on tingitud energiast , mis saadakse toidust ja mis jääb kehal kulutamata.Kui Sa saad aru, et söögiisu on tõusnud ja Sa sööd ka rohkem, siis on probleemi tekitaja leitud. Söö korralik hommikusöök, hoolitse selle eest, et puuviljad oleks käepärast.Aju toidas vesi, mitte pidev söömine.
Küsimus- miks Sa noor inimene tarvitad nahavitamiine?Kas on arst soovitanud?

Mõned vitamiinid võivad tekitada söögiisu, kuid see on personaalne ja ei ole reegel.
Vaata oma menüü üle ja ära näksi pidevalt. Edukat sessiaega, Taimi

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster