NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

peale rasedust..

fila 24.04.2008 22:03
olen 168 cm pikk ja kaalun 70 kb. sooviksin kaalu langetada. rinnaga toitmine hakkab lõppema. milline peaks olema minu päevane kalori hulk?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 25.04.2008 11:57
Tere!
Kaalujälgijad ei pea kaloriarvestust- meil on oma programm FLEXIPUNKTID+18 kõhtutäitva toiduainega (ka imatavatele emadele).
Selleks , et programmi jälgida peab liituma Kaalujälgijad rühmaga või ostma on-line tasulise teenuse. Täpsem info kodulehel www.kaalujalgijad.ee

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster