NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Liigsed kilod..

Mue 28.03.2008 21:52
Tere.Mul mõned,isegi kilo üle.Käin jooksmas nädalalõputi,kui vaba midagi.Ikka üle.Kuidas saaks ilma näljutamiseta?
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 31.03.2008 11:27
Selleks et saavutada püsivaid tulemusi tuleb olla järjepidev. Toituda regulaarselt, mitmekülgselt ja jälgida toidukoguseid vastavalt keha vajadustele. Ka treenida regulaarselt( soovitav 3 korda ja enam nädalas)
Mue 06.04.2008 16:14
Tere Taimi Vahi.
Võtsin Teie soovitust kuulda,ja ei usuks küll,et tulemus juba näha.Hakkasin ülepäeva jooksmas käima.Üks jooksukord 7km.,autoga mõõdetud.Mõtlesin küll,et peale tööd ei viitsi,aga see annab ülimalt hea enesetunde.Olen Teile üli-üli tänulik.Jätkan kindlasti samas vaimus.Ei jõua juba homset oodata,et jooksma minna.
Päikest Teile.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster