NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

ei mõista oma keha!

timberly 25.03.2008 18:52
tere!olen 172 cm pikk ja kaalun 62 kg.Aga pole siiski oma kaaluga rahul:)Kaalusin aastaid tagasi 55 kg ja olin sellega üpris rahul!Nüüd aga olen jalle vormist valjas-need nõmedad sangad:)Seega alustasin otsast,ma ei tahaks end näljutada vaid lihtsalt tervislikult alla saada.Hommikul joon kohvi ja võileib või pudru.lõunal salatit ja supp-või köögiviljad ja õun.Õhtul kuidas kunagi ,kögiviljad ja võileib,pähkleid ja õun.päevas joon veel 1,5 l vett ära.Ja kui jõuan siis veel 1h jalgrattatrenni.Üritan mitte tarbida üle 1200 kcal päevas.Kuna olen seda teinud juba kusagil 1kuu ja kaalulangus on ainult 2kg ja 1neist tuleb söögiga veel tagasi ,siis ma ei mõista,mida ma valesti teen .Keha ma naljas ju ei hoia ,kui kõht tühi siis ikka mingeid juurikaid söön!Äkki oskate aidata?
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 31.03.2008 11:24
1,72 m pikkuse juures on tervislik kaaluvahemik 59-74 kg
Kui kaal langeb nädalas 0,5 kg on see igati normaalne- eriti veel sellise väikese ülekaalu puhul.
Meie kcal ei loe, aga kui keha saab energiat toidust liiga vähe, võib tekkida oht, et kaal ei langegi!
Kuna küsid nõu Kaalujälgijatelt, siis soovitan Sul proovida meie programmi jälgimist. Rühmaga saad liituda siis kui on +3 kg miinimumkaalust või kasutada on-line teenust kodulehel.
sarlina 20.04.2008 12:15
tere.mul selline mure et üritan juba terve aasta alla võtta 10 kilo,aga kuidagi ei õnnestu,pean igasuguseid dieete kuid kõhupealt ja puusadelt pekk ei kao.mida küll teha.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster