NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

meeeletu magusaisu!

cherryice 24.03.2008 19:32

0 mul ei ole kaaluprobleemi, aga magus paneb pikapeale mu nahale põntsu. kuidas/millega magusaisu pärssida? kas on olemas äkki mingid toidulisandid, mis seda teeksid või pean lihtsalt tahtejõudu kasvatama ja magusast võimalikult kaugele hoidma?
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 31.03.2008 11:17
Magusat ei ole vaja karta, vaid tuleb olla mõõdukas . Maitsemeeled vajavad iga päev midagi magusat, kuid see ei pea olema šokolaad või rasvase küpsised...tee puuviljadest, lahjematest kohupiimadest ja jogurtist magustoite- tervilik nii meeltele kui kehale.
Thetloff 27.06.2008 19:35
joo õhtuti rohelist teed ja vaata et kõht väga tühjaks kunagi ei lähe

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster