NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

toiumine

Keliskuldne 22.03.2008 12:20
tere, olen õpilane ja käin koolis ning elan koolist kaugel ning minu toudukordade vahe on vahest kuni 7 tundi mis tekitab õhtux kui koju jõun kohutav nälja ning pugin õhtul viimsevõimaluseni.. aga tervislikuks kaalilangetuseks peaksin iga 2, 3tunnitagant veisi toituma..mis ma peaksin tegema..
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 31.03.2008 11:14
Sa ju ise ütled, et toidukordade vahe ei tohi olla pikk. Võta kaasa kas puuvilju, banaan, mõni jogurt või kohupiimakreem( lahja)ja leia see aeg, et väike vahepala oma tervise huvides ära süüa. Siis, kui suur nälg kustutatud ei pugi sa õhtul nii palju.Proovi nii ja edukat kevadet!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster