NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

õhtul?

illicitlove 16.03.2008 17:45
tahaks teada mida võiks süüa õhtul peale trenni umbes kaheksa paiku ja kas peale kella kuut õhtul ei tohi üldse süüa?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 17.03.2008 12:43
peale trenni kindlasti süüa ja mida rutem, seda parem. Trennijärgselt vajab organism taastumiseks palju energiat, kui sööd kohe, kulutab organism energia taastumiseks, mitte ei ladesta ülejääki rasvana. Kui vahe jääb pikk ja sööd korraga palju, ei kuluta organism kõike energiat ära ja ülejääk ladestub rasvana. Lihased vajavad valgurikast toitu - lahjad piimatooted, kana- ja loomaliha, munavalge, alati lisa toorsalateid. Õhtul väldi lihtsüsivesikuid - kõiki magusaid asju. (treeneri nõuanne)
Kaalujälgijad ei lähtu kellaajast vaid vajalikust päevasest toidukogusest. Oluline on , et vajalik toit saaks päeva jooksul ära kasutatud- kindlasti on hea jälgida proportsioone, et kogu energiahulk ei koonduks õhtusele ajale.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster