NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Roheline tee

kazux 08.03.2008 00:30
Kas on võimalik liiga palju rohelist teed juua ja mis võivad olla tagajärjed. Ma näiteks teen palju trenni ja paljast vett ei taha juua ning joon selle asemel rohelist teed, ma tunnen, et ma vajan nii palju vedelikku. Jutt käib umbes 3-6 l päevas:S
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 10.03.2008 17:46
Tere! Vastavalt uusimatele teaduslikele uuringutele võid oma vedelikuvajadust katta ka 1-2 tassi rohelise- või musta teega.
Tee sisaldab ergutavaid aineid, mis toovad organismist vedeliku välja, väljutades ka vajaliku Ca.
vedeliku vajadusi rahulda veega.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster