NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

TOITUMINE!SOS

jansa89 28.02.2008 21:08
Tere.Sooviks teada kuidas täpsemalt toituda ,mida süüa`?Ja Õige toitumine.Et ei tekiks sangasid ega yleliigset rasva.Mis titu enam vähemm syya?Atöh
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 02.03.2008 18:00
Kui kõik oleks nii lihtne, et söö seda ja ära söö teist , siis poleks ju probleeme. Tervislik toitumine on teadus omaette ja et ei tekiks ka ülekilosid tuleks liituda Kaalujälgijatega. Programm õpetab - rühm ja rühmajuht toetavad.Kohtumiseni!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster