NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

olen 17 ja kõhu ning kintsude ümber on rebendid

ilona56 23.02.2008 13:39
ma ei tea mida teha mu kõhul on lillad rebendid nagu rasedatel. nendest ei saa vist kuidagi lahtu ka aga kuidas neid ennetada... sooviks ka kuidagi kaalust alla saada ning oma kõhu korda saaga.
palun aidake!
Kommentaarid: [3]
Taimi Vahi 23.02.2008 17:30
Kui juba on rebendid, siis on tegu ilmselgelt ülekaaluga. Kaalujälgijad programm annab sulle piisavalt vabadust toitude valikul.Niimoodi kirja teel on väga raske nõu anda. Täpsem info rühmadest, programmist ja liitumisest kodulehel www.kaalujalgijad.ee
Margit26 23.02.2008 23:07
Kui võtad kaalus alla, siis ära kiirusta. On kreeme, mis aitavad. Peamine, ära lange masendusse, Sa oled ikkagi väga ilus:)
kirss1 25.02.2008 15:17
tundub jah et sa oled siis vist väga lühikese aja jooksul juurde võtnud, aga kui sa rohkem juurde ei võta, siis see lilla värv kaob kindlasti ära. mul endal oli pärast sünnitamist rindade ja kintsude peal. värv kadus mõne kuu pärast kui hakkasin tasapidi jälle alla võtma. mu sõbrannal oli terve kõht enne sünnitus täitsa lilla, aga nüüd aasta hiljem pole tal enam midagi näha. soovitan kindlasti kaalujärgijaid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster