NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

1punkt=?kcal

kirss1 21.02.2008 13:29
Mind huvitab palju kcal= 1punkti. paljusid tooteid pole ostujuhis ja siis oleks hea ka ülejäänusid tooteid natuke täpsemalt hinnata.
teine küsimus, et missugused aktiivsed tegevused kui palju energiat kulutavad. näiteks 1h ujumist kulutab nii ja nii palju.
Kommentaarid: [2]
Taimi Vahi 23.02.2008 17:34
Et toitude punkte arvestada on vaja Kaalujälgijate punktikalkulaatorit- saab osta rühmast või e- poest kodulehel.Pole olemas valemit kcal= punkt.
Energiakulutamise punkte saame arvutada kaalujälgijate liikumismõõtjaga- vaja on teada kehakaalu, liikumisele kulunud aega ja liikumise koormuse taset.Kõik need materjalid on meil olemas.
keek 29.03.2008 16:34
minu teada peaks olema50kcal-1punkt.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster