NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

söögiisu

girlsport 17.02.2008 18:25
mul on meeletu söögiisu ega tea kuidas seda
vähendada..on mõnda ravi teesid või mingit nippi mis söögiisu vähendab..? (Olen ise 19 ja kaalun 64kg aga olen 162 pikk..teen jõu trenni viimased 3nädalat ja jooksen on märgata juba muutusi:) aga söögiisu on meeletu isegi kui söön tihti ja vähe...)?mida teha?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 23.02.2008 17:47
Vanarahvas tundis kanarbikutaime kui kevadist puhastava tee taime. Sellest valmistatud tee on kergelt rahustava toimega, maitsev ja sobib hästi õhtuseks joomiseks. Teed tehakse taime õitsvast ladvast. Saab maitsva igapäevatee, mida võib julgesti aasta ringi juua. Teel on vettväljutav toime, mistõttu seda loetakse ka heaks reumateeks. Pikemaajalise kasutamisega kaasneb kindel kehakaalu langus. ( allikas-Terviseleht)
Söögiisu vähendab kindlasti soe toit ja soe jook- täiskõhutunne püsib kauem.
söö valgulisemat toitu- liha, kala, piimatooted . Samuti köögivilju ja putru. Varu kannatust .


Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster