NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Söömine

jansa89 17.02.2008 12:19
Tere.Sooviks kaalust paar kilo alla võtta-Aaga mingit hulli dieeti ka ei taha nagu pidada.Et äkki oskate öelda mismoodi ja kui palju tuleks päevajooksul süüa ja mis kellaaegadel?Ja mis toitu?
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 23.02.2008 17:27
Kui vaja paar kilo alla saada , siis peaks lihtsalt sööma tervislikult kindlatel kellaaegadel, vett jooma ja piisavalt liikuma. Dieediga saavutatud kaalulangus ei ole tavaliselt kauapusiv- elustiilimuutus aga küll.
Kui tahad aga täpsemalt teada, mida peaks sööma- liitu Kaalujälgijatega.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster