NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

Mida ma tegema pean ? :(

chrissu989 15.01.2008 20:07

0 Tere , mul on selline mure , et ma kaalusin kaks aastat tagasi 54 kg. kuid kahe aastaga kukkus mulle 20 kg. juurde :( noh ma jätsin ka trenni pooleli , aga ma ei saa enam kuidagi alla vaid ainult tuleb juurde :( äkki oskaksite mind aidata..
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 25.01.2008 18:15
Tere!
Oskan vaid seda öelda, et need 20 kg "kukkusid" Sulle taldrikult!? juurde.
Et jälle rajale saaksid on vaja tegutseda targalt ja olla järjepidev. Liitu kaalujälgijatega, sest 1 kord nädalas saame kokku ja kui rühm on toeks, siis ei ole vaja ka tulumusi kaua oodata.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster