NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

naine kes oobus suitsetamisest:(

martake 28.12.2007 13:32
tere!
mul selline mure loobusin suitsust 5kuud tagasi,pahakomme oli mul juba 12 aastat aga siiski olin tubli ja suutsin loobuda nüüd aga probleeme keha kaaluga.
olen 26 aastane ja selge see ,et mitte enam esimeses nooruses kui me kõik saledad oleme aga siiski teen trenni 3korda nädalas ma jooksen 3kordanädalas ja üritan ka jälgida.
mis oleks just minu probleemiga inimesele üks he akodune nipp mida endale harjumiseks teha ja vähegi need 6kg alla saada.
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 02.01.2008 23:03
Tere!
Tubli ja palju õnne, et suitsetamise " selgeks said" ja maha jätsid.
Kuidas 6 kg lahti saada-
Kaalujälgijana pakuksin Sulle, et liitu meiega. Info kodulehel.
Kodus kirjuta üles mida sööd ja hea oleks ,kui tead ka vajalikke koguseid, et kaal langeks.ole järjekindel. paari kuuga peaksid jagu saama.
Üritamisega ei saavuta tulemust- tuleb olla reeglipärane- edu Sulle

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster