NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

tahaks kaalu juurde

Crunchie 20.12.2007 11:16
Tere ,mul selline mure, et olen 24 aastane 176 cm pikk ja kaalun 53 kilo.Eelmine aasta kaalusin 62-64.kuna kolisin teise riiki ja siin selline aktiivne eluviis ja kaal on langenud 10 kg. Soon korralikult ,hommikusook kell 7 louna kell 12 ohtusook kella 5 6 vahel ja siis ohtul joon enne magama minekut veel teed ja naksin midagi.Aga kaalu juurde ei tule.Riided jaavad uha suuremaks ja suuremaks.Kas kaalu langus voib olla tingitud mingist tervisehadast.soon hasti, kaks korda nadalas kain jooksmas ja nadala vahetustel tegelen muude atiivsete tegevustega.palun andke nou kuidas kaalus uurde votta.
Kommentaarid: [1]
Taimi Vahi 02.01.2008 23:06
Tere!
Meie probleemiks on ülekaal ja programm sellest vabanemiseks. Räägi arstiga, tema oskab ehk nõu anda

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster