NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi Kaalujälgijatelt Tagasi | Foorumid | Uus teema
     
NB! Alates 31.12.2008  on Kaalujälgijad oma tegevuse Eestis lõpetnud. 
  Kaalujälgijate toitumisnõustaja Taimi Vahi.

Taimi Vahi on olnud Kaalujälgijate rühmajuht 6 aastat. Kaalujälgijatega liitus Taimi isiklikel põhjustel. Pärast edukat kaalujälgimist, mille käigus Taimi kaal vähenes - 30 kg, otsustas ta hakata õpetama ka teisi tervislikult toituma. Taimi rühmadest on välja kasvanud 5 uut rühmajuhti. Taimi teab eduka kaalujälgimise saladust: „ Inimeses peab endas tekkima tahe kaalus alla võtta ja selle soovi täitumiseks on meie programm ideaalne.Kui aga tahtejõudu napib, siis saab abi rühmast ja nõustajatelt. 

seedimine

Bourjois 16.12.2007 14:15

0 Tere! Olen kuulnud, et seedimise kiirendamiseks ei tasu kõhulahtistit võtta, sest lõppkokkuvõttes muutub seedimine väga laisaks, sest kogu töö tehakse ära. Tahtsin küsida, kuidas on lugu kuivatatud mustade ploomidega? Mul jäi vahepeal seedimine väga aeglaseks ja sõin 150 g ploome iga päev, kaks päeva järjest. Kohe läks kõik tööle ja korrapäraseks. Nüüd mõtlen, et kui palju kuivatatud ploome oleks normaalne päevas süüa, et seedimist ärksana hoida? Kas keha satub neist sõltuvusse, hakkab aina rohkem nõudma ja ise enam ei seedi?
Aitäh!
Kommentaarid: [2]
Bourjois 16.12.2007 14:16

0 Kogemata tuli kaks teemat, vabadust!
Taimi Vahi 02.01.2008 23:10
Tere!
Miks on vaja seedimist kiirendada?
Ei maksa jah keha laisaks muuta. Paar-kolm musta ploomi päevas on piisav ja tervislik. 150 g kuivatatud puuvilju mõjub kehakaalule halvasti- magus, suhkur.
Jooma peab päevas 1,5 l vett, ka see kiirendab läbikäimist.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster