NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

Erinevad lokid

Lis111 22.02.2011 17:38
Sooviks teada, mis on vahulokid, volüümlokid, juurelokid, happelokid; milliste ainetega tehakse, kaua kestavad ja mida endast (nende erinevused) kujutavad, enamustes foorumites väga üldiselt kirjas, sooviks midagi põhjalikumat, aitäh.
Kommentaarid: [1]
eelike 04.06.2011 23:00

0 Kõik need sinu loetletud on keemilised lokid:)
Vahulokid on - tehtud keemilise ainega, mis tuleb vahuna lokirullidele
Juurelokid tehakse nn juuregeeliga nii ei lähe aine kogu juukse pikkusele ja selle meetodiga saab lühikeste juuste juuri kergitada. Samuti saab sellega teha lokke erineva töötlusastmega juustele. Näiteks, kui juur on välja kasvanud aga muidu juuksed heledamaks värvitud. Sellisel juhul kantakse geel järelkasvule aga kogu pikkusele värvitud juustele mõeldud aine.
Volüümilokk - on mõeldud juustele kohevuse andmisek.
Lokivedelike on nii hüüratult palju ja eninevate firmade aineid kasutatakse erineval viisil, nii et tõeliselt raske on sellisele küsimusele üheselt vastata.
Keemilised lokid kestavad tavaliselt oma 3 kuud. Sellised, mis kasvavad välja ja mida meie vanaemad vaid 2 korda aastas tegid - jaanipäevaks ja jõuludeks:D enam ei tehta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster