NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

SOODSALT KÜLMKINNITUSEGA JUUKSEPIKENDUSTE PAIGALDUS. MÜÜK JA KOOLITUSED!!!

Liisu83 10.02.2011 20:44

0 Firmas SoCap Original välja töötatud InfraLight on revolutsiooniline uus seade juuksepikenduste kinnitamiseks ultraheli abil.
Ultra Star ning InfraLight on kõrgtehnoloogia uusimad saavutused juuksepikendusaparaatide maailmas. Külmtehnoloogial baseeruvad süsteemid, mis töötavad ultraheli abil. Ultraheli lainest põhjustatud vibratsioon muudab salgu küljes oleva keratiini kristallseks ja ühendab selle ilma kuumutamata oma juuksesalguga.
UltraStar või InfraLight aparaadi kinnitamisega jäävad juuksed loomulikku asendisse, neid ei rullita kokku nagu enamus kinnituste puhul. Juuksepikendused on nüüd veel vähem märgatavad ja kinnituskohad vähem tuntavad.
Mis vahe on kuumkinnitusel ja külmkinnitusel? Kuumkinnitusel nagu nimigi ütleb kasutatakse sulatamiseks kuumust (180C ja rohkemgi)! Külmkinnitusel pehmendatakse keratiini ultraheli tehnoloogia abil.
Juuste kinnitamisel ultraheliga – külmsulatusmeetodi nime all tuntud meetodi abil – muutub keratiin pehmeks pikkamööda, nii nagu vaja on. See on ultrahelikinnituse eelis traditsioonilise kuumkinnitusmeetodi ees. Keratiini pehmenedes, muutub juuksepikenduste paigaldamine täpsemaks. Keratiin sulab ainult vastavalt vajadusele, ei kuumene üle ega põhjusta salkude niitjat sulamist. InfraLight seadmes on rakendatud uusim tehnoloogia ja kõrgtehnoloogilised lahendused juuksepikenduste kinnitamise valdkonnas.
Oleme kuulnud, et juuksepikendused, mis pannakse pähe kuumkinnitusega, hakkavad juba nädala möödudes padjale kukkuma. Siis peab neid hoolduse käigus minema tagasi panema. Külmkinnituse meetodiga sellist asja ei juhtu, kuna külmkinnituse unikaalne kinnitus peab vastu täpselt niikaua, kuni klient otsustab lasta pikendused eemaldada.

Kasutan 100% naturaalseid So.Cap Original, SoCap Eclectica Brillant Original ning Belli Capelli Original Slaavi juuksepikendusi . Materjalid on kõrgkvaliteedilised.
Valida saab mitmete erinevate värvitoonide vahel (on olemas ka efekt-värvilised salgud, SoCap).


Enne juuksepikenduste paigaldamist palume tulla konsultatsiooni.
On ka pakkuda spetsiaalseid tooteid juuksepikendustele (SoCap harjad, sampoonid, palsamid, seerumid, geelid, maskid, sprayd, Svarowsky kivikesi mitmeid erinevaid värvitoone).

GARANTII PAIGALDUSEST EEMALDUSENI!!!


SoCap Original juuksesalgud:
1 salk 55 cm – 25.- / €1.60 (SOODUSTUS) (sisaldab salku, paigaldust, lõikust)
1 salk 60 cm – 30.- / €1.92 (SOODUSTUS) (sisaldab salku, paigaldust, lõikust)

www.extension.ee
Tel. 52 30 352
PAIGALDAN JUUKSEPIKENDUSI INFRALIGHT APARAADIGA!!!

JUUKSEPIKENDUSTE KOOLITUS:

Koolitus on ühepäevane (ca 4 tundi).
Programm sisaldab teooriat, tutvumist materjalide ja töövahenditega ning juuksepikenduste paigaldust, eemaldust, hoolduseid oma modellile.
Stardikomplekt sisaldab koolitust, firmalt SoCap Original aparaati Ultra Set Profesional, SoCap Original eemaldisvedelikku, SoCap Original kettaid, SoCap Original juuksepikendusi, SoCap Original keratiine, SoCap Original klambreid ja SoCap Original kammi.
SoCap Original aparaat Ultra Set Profesional sisaldab 2aastast garantiid, kaasas CD plaat õpetuseks.
Koolituse hind koos stradikomplektiga on 280.- Euro (koolituse käigus vajaminema materjali saab kõik koolituselt).
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus.
Kommentaarid: [0]

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster