NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

paluun abii !!

iikser 07.01.2010 00:05
tere ,palun vastke kiiresti ,minul selline mure et praegu heldad ja katkised juuksed olen sirgendanud ja blondeerinud kõvasti ,olen juba ammu väga mures mida peaksin tegema ? olen mõelnud et värvin juuksed veidi tumedamaks et ei peaks enam blondeerima ,aga ei oska enam midagi ette võtta ,palun aidake ?
Kommentaarid: [3]
iikser 15.01.2010 18:30
miks te ei vasta ?
play-girl 26.03.2010 20:02

0 Mul oli täpselt samamoodi. Mul olid ilusad pikad blondid juuksed, koguaeg sirgendasin ja kui välja kasvas, siis jälle blondeerisin jne. Siis mul sai villand ja sain aru kui p***** mu juuksed on ning läksin juuksuri juurde. Juuksur soovitas juuksed tumedamaks värvida, et enam ei peaks blondeerima ning värvis juuksed tumedaks ja lõikas täiesti lühikeseks ( mitte täiesti vaid palju lühemaks, katkise osa kõik ära) , sest et mul pole nende katkiste juustega midagi teha , sest need täiestti ära rikutud. Alguses ei kasvand ka eriti ja nüüd kasvavad väga hästi , nüüd tumedad juuksed ja ei blondeeri enam :)
marica 18.05.2011 13:02

0 Kallis iikser. Mida sulle vastata?
Et palun ära riku oma juukseid.
Kasuta häid (st.salongi)tooteid.Ja küsi juuksurilt nõu.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster