NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

On vist allergia juuksevärvi suhtes!

vaikiki 03.11.2009 22:14
Mure siis selline et ei saa enam juukseid värvida ilma et peanaht mitu nädalat järjest ei sügeleks ja olen proovinud erinevaid värve ja kõik on siiani sügelema ajanud ja viimati avastasin et kui eelmin ekord juuksevärvi ka kõrva peale läks on sinna tekkinud pisikesed sügelevad täpid.Varem sain juukseid isegi vesinikuga blondeerida nüüd kui mitmeid aastaid järjest olen mustaks värvinud on viimased kuud lausa ebameeldivad olnud.
Ise olen mõelnud et ehk tatoveeringu tegemine on kuidagi mõjutanud kuna olen lugenud et sisi ei tohtivat musta hennat enam kasutada , kuna pidi tekkima väga õudne nahareaktrioon ja lööve.
Kas mustad juuksevärvid mis poes müüakse võivad sisaldada musta hennat?
Kommentaarid: [1]
karuott 27.07.2011 20:59
mul on sama lugu juba mingi 1.6 aastat.Olen palju lugend ja uurind.Ja tundub , et tumedad juuksevärvid sisaldavad mingit DDP-d mis allergiat tekitab.Kui tegin heledaid triipe pea täis, polnud ühtegi allergiat.Viimati värvisin juuksuris õlivärviga mis tegi 3 päevase õrna kiheluse vaid ja kadus.Nii, et tuleb leida värve nüüd , mis sisaldavad vähe seda imelikku ainet.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster