NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

juuste meeletu langus!

keizi 02.12.2006 20:37
see juuste langemine tuli väga
äkki.mul on alati olnud hästi paksud juuksed(mis sest et iga kuu juuksejuuri värvin),kuid nüüd on väga väga õhukeseks jäänud.
lugesin teisi kommentaare sellise teema kohta, et mul võib siis olla tingitud see sellest et lõpetasin pillide(yarina) võtmise?ja umbes kuu pärast seda langus hakkaski..
mul vereanalüüsid olid korras.
ja stress on mul ikka selline nagu alati:)kui juukseid ei tulnud.
Kommentaarid: [18]
lovegyrl 20.12.2006 23:16

0 kle mul oli sama mure:(
juuksed läksid ikka väga 6hukeseks:S
kurb olen:S
aga enam eriti ei lange soovitan sul arsti juurde minna:(
ega see eriti meeldiv ju pole:S
Mummm 11.03.2007 00:01
Stress põhjustab suurel määral juuste väljalangemist. Abi saab Tricologia sarjast. Super head tooted. Pole nii hullu kallid ka...
juuksur juulia 13.03.2007 14:48
Kui on t]usnud p'evakorda probleem juuste v'ljalangemisega, p]hjuseid v]ib olla mitmeid mina soovitaksin konsulteerida juuksuriga ja teha salongis juuste v'ljalangemise vastu m]ningad hooldused, ningteha l'bi vitamiinikuur. Aaptekis saab konsulteerida proviisoriga ning valida sobiv preparaat. Niivisi saab probleemiga toimetada nii v'liselt kui ka seestpoolt ja see annab k]ige paremad tulemused.
ilonaT 14.03.2007 01:32
aga ehk soovitaksite mingit preperaati=?

mis sobiks ka näiteks 15 aastasele tydrukule..
tytrel samuti juuuksed langevad..
juuksur juulia 30.03.2007 09:51
Minul oli kunagi samas vanuses sama probleem ja minul kilpnääre talitas liiga aktiivselt, olin stressis kooli ja igasugu asjade pärast ja minu peas laiutas rusika suurune kiil. Kinni sain juuksed kui masseerisin peanahka taruvaigu dinktuuriga. Vitamiinide suhtes soovitan konsulteerida proviisoriga sest tänapäeval valik on nii suur.
Kirsikomm 18.04.2007 17:14
Tere!
Olen ka ise selle probleemiga tuttav. Ligi kaks aastat käisin mööda arste, mida eriti meenutada ei taha, sest keegi ei oska selle kohta midagi öelda. Nii ma hakkasin ise uurima. Tegelikult saabki juuste väljalangemise põhjused jagada kaheks: sisemised ja välised põhjused.
Välised põhjused on näiteks: liiga tihe föönitamine kõrgel kuumusel või juuste triikimine; vale tugevuse värviga juuste värvimine jne. Sisemised: kilpnäärme talitushäire, hormonaalne tasakaalutus, aneemia jne.
Üldiselt soovitan minna arsti juurde ja lasta teha üldine vere ja vitamiinide analüüs. Tihti on juuste väljalangemise põhjuseks just kilpnääre või siis veres on raua sisaldus liiga madal, selle vastu aitab üldiselt raua tablettide söömine mõnda aega.
Ise arven, et minul hakkas see kõik peale antibeebipillidest ja ma olen nüüd selles juba päris veendunud, tekkisid ka muud probleemid nende võtmisega.
Nüüdseks on kolm aastat organism nendest puhas ja juuksed samuti kinni jäänud. Sellel hetkel kui asi ikka väga käest ära läks proovisin kõike, mida võimalik oli, sest ainult naised saavad aru tegelikult sellest psüühilisest poolest, mis juuste väljalangemine endaga kaasa toob.
Julgen soovitada nn elektrikammi, lühike protseduur ja halvemaks asja kindlasti ei tee. Nüüdseks tehakse seda juba väga mitmes salongis. Teiseks soovitan osta platsentaampulle, täiesti looduslikud ja korralikult terve pakk ära kasutada, annab juustele jõudu ja teeb säravaks. Üleöö imet ei soovita oodata, sest juuksed kasvavad faasidena. Nt kui organism on saanud mõne shoki siis üldiselt kolme kuu möödudes, kui inimene on ehk shoki juba unustanud, hakkab organism sellele reageerima nt hakkavad juuksed välja langema.
Püüdke ainult asja rahulikult võtta ja see tõesti läheb mööda, võin seda julgelt väita, kuigi tean suurepäraselt et kergem on seda öelga, kui teha...
Gia 20.04.2007 17:16

0 hey kirsikomm!
minul on sama asi.Pärast pillide lõpetamist tuleb niii palju juukseid ära.olen kõik arstid läbi käinud,igasugu tablette võtnud(enam ei võta!) ja mis kõik veel.igal juhul juba 7kuud pärast pillide lõpetamist juuksed järjest vähenevad:S ma o len nii nõutu,ei tea enam mis teha.mulle platsenta küll ei aidanud midagi. nüd kaustan wella sp energy seerumit.
hormonaalsetest häiretest võib ju kiilaks jääda!!olen lugenud kuskilt.aga mis ma saaksin veel teha et kiilaks ei jääks??
aitäh juba ette
Gia 20.04.2007 17:18

0 kaua organismil aega läheb,et toibuda pillidest?:O
juuksur juulia 24.04.2007 11:11
Meie salongis on tekkinud uudne hooldus mida me teostame koos dermatoloogiga kes muidugi töötab meie salongis. See on krüoteraapia. Dermatoloog "triigib" külma pulgakesega (mis on kastetud vedelasse lämmastikku) peanahka. Päris külm protseduur kuid selline temperatuuri kõikumine äratab peanaha talituse ning ka juuksesibulad "ärkavad" ellu. Juuni kuus tulevad meie salongi juurde ka mezoteraapilised peanaha hooldused (paarimillimeetrise nõelakese abil viiakse peanahka spetsiaalsed juuksekasvu turgutavad kokteilid, kuid see on juba palju kallim lõbu ning mõeldud neile kellel probleen on päris kaudele arenenud. Juuksuri poole pealt soovitaksin soetada juuste väljalangemise vastu tooniku ning shampooni. Toonikut kasutada paar korda nädalas ja shampooni muidugi siis kui pesed. Meie salongis on ka salongi hooldus juuste väljalangemise vastu saab korra proovida kas sobib see toode ning kui sobib siis võib ka koduse kuuri soetada. Valikuid nagu näed on päris palju asjaga tuleb lihtsalt tegeleda.
mammmari 17.05.2007 11:21
Olen ka ise juba üle aasta selle pillide ärajätmisest tingitud juuste välja langemisega tegelenud, hakkasin vahepeal neid isegi uuesti võtma (ca 4 kuud), aga ei aidanud seegi. Lisaks sellele on mul ka peanahal mingsugune lööve - seborroiline dermatiit nagu arstid ütlevad. Olen ka seda püüdnud välja ravida, aga tulemusteta.
Praegu tuleb mul ikka veel juukseid ja uusi ei kasva ka asemele, ei oskagi enam midagi peale hakata. Kasutan hetkel Bio+ energen shampooni ja seerumit ja söön kalaõli ja seleeni tablette. järgmisest kuust kavatsen ka Viviscali tablette hakata võtma ja olen arvestanud juba sellega, et neid peab vähemalt pool aastat sööma ja kavatsen ka Bio+ shampooni ja seerumit vähemalt nii kaua kasutada, et siis näha, kas on ka tulemust.

Kas keegi siin teab, millises salongis saab elektrikammi protseduuri teha. Minuteada saab seda ainult saatekirja alusel arsti juures teha?!

Gia, millised abinõusid sina paregu kasutad? Või on sul asi juba korras?
Gia 18.05.2007 07:42

0 ma kasutan praegu teist kuud Wella energy seerumit(500.-) ja wella spets.shampooni juust väljalangemise vastu.
mingeid tablette ma ei söö,ei hakka parem organismi veel rohkem sassi(äkki?!)ajama.
kilpnääre oli mul OK.praegu mõtlen kas lähen eranaistearsti juurde..ega nad ei oska ju suurt midagi vist soovitada.
aga ei taha kiilaks ka jääda ju!!!
mammmari 30.08.2007 10:30
Gia kas oled oma juuksed praeguseks korda st kinni saanud? On see Wella energy serum aidanud? Ma olen 3 kuud viviscali tablette söönud ja kõik on ikka endine. Käisin juulis ka nahaarsti juures, kes tegi mulle kõikvõimalikud vereanalüüsid ja isegi võttis koeproovi peanahast, vastused saan oktoobris.
Pirje 02.09.2007 15:28
Mul on sama probeem, et pärast Harmonet tablettide kasutamise lõpetamist hakkasid mul sõna otseses mõttes juuksed hõrenema (ca aasta on nüüd möödas). Juuksed hõrenevad siiamaani ja praegu juba on mõnes kohas eriti pealae peal väga hästi näha, et juuksed on sealt hõredad. Olen kasutanud ka kõiksugu vahendeid, aga miski pole asja veel paremaks teinud. Nüüd proovin uut asja - Ingli Pai juuste jaoks mõeldud õli. Kas keegi on oma juuksed ka sellisest asjast korda saanud???
Gia 04.09.2007 16:54

0 mul ikka veel langeb ja langeb juukseid... mitte midagi ei aita..mul juuksed nii hõredad juba,ei oska enam midagi teha.
nazu 25.09.2007 19:32
Mul on ka juba pool aastat vähemalt tulnud juukseid peast ära..käisin lõikasin õlgadeni kevadel ja nüüd olen siiamaani ainult kinni kandnud...ma ei usu eriti et nad värvimisest või pikendustest lahti on...endal oli ka stress päris pikka aega...käisin arsti juures ka mul ei võetud mitte mingisuguseid proove..lihtsalt öeldi et söö vitamine...nüüd söön juba 2 kuud viviscali tablette ja kasutan shampooni ja balsamit ka...tulemustest ei saa midagi aru ikka langeb sama hoogsalt edasi...on ka juba pealagi kiilas:D...väga jube ja hirmutav. Kas on selline asi võimalik et mõnele inimeselt ei mõju vitaminid..tean, et suurem osa sellest on psüholoogiline värk, et peab kuidagi teistmoodi mõtlema vms...ja mina veel kiskusin ka neid nii et ise ei pannud tähelegi....KURB OLEN:S
Juuksur Anu Aas 25.09.2007 23:40
Enne , kui te hoogsalt igasuguseid asju neelama hakkate, tehke palun kindlaks, kas see on sisemine vöi välimine probleem. Väline tegus on kindlasti yle kuumutamine, pidev lakk ja tupeer,igasugused muud ained, kui neid liigselt kasutada. Sisemise pöhjuse leidmine on märksa keerulisem ja vajab rohkem aega selle selgitamiseks. Kui vötta pidevalt erinevaid vitamiine,vöi loomulikult tekkida vastupidine efekt. kasutage yhete ja kuurina, nii, nagu ette nähtud. Info on pakil kirjas.Aga soovitan vötta Sileca ehk Räni, see on pikaajaline,aga tulemus seega püsivam ja kindlam tulema.ja samal ajal ärge tarvitage muid vitamiine vöi seerumeid.
on ka üks looduslik retsept, mida vöite ise teha ja peanahka masseerida, hoidke veel u 15 min soojas. peske maha!
1 munakollane
1 spl oliivöli(rafineerimata)
1 spl konjakit
1 spl mett
imelihtne!
tehke korra nädalas!
tulemust näete juba varsti! edu!
mammmari 16.12.2007 16:05
Olen juba varsti 2 aastat pillide võtmise lõpetamisest tingitud juuste hõrenemisega jamanud. Praegu ei ole enam 8 kuud pille võtnud (enne seda võtsin neid periooditi, 2 kuud ja 4 kuud) ja 7 kuud olen juba Viviscali tablette söönud ja võib öelda, et pea kõike teinud, et juuksed alles jääks. Aga mida pole on tulemus. Suvel võeti mu penahast ka koeproov, mis näitas, et tegu ei ole pillide ärajätmisele omase telogen effluviumiga, vaid meestüüpi juuksekaoga, kuigi juuksed hõrenevad üle pea ja samas näitas proovi analüüs, et foliikulid on normaalses kasvufaasis (ainult et näha seda pole). Organismis on mul testosterooni tase kaks korda normaalsemast kõrgem ja selle ongi tinginud pillide võtmise lõpetamine. Juba mõtlen paruka ostmise peale, kvaliteetsemad maksavad ca 10 000 ja kestavad kuskil aasta, aga mis teha, muretsemine ja pidevalt selle probleemi peale mõtlemine asja paremaks nagunii ei tee - seda olen õppinud :)
kaire999 04.02.2009 14:45
Juuste väljalangemise vastu aitas minul kõrvenõgese tõmmisega juuste loputamine.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster