NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. september 2019

Nõuandjad

Küsi juuksurilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

       

  

juuks langeb välja koos valge otsaga

Pibiip 30.10.2008 16:02
Tere,
Oleks selline mure nimelt,et juukseid langeb juba kaua aega peast ja valdav enamus neist on valgete täppidega otsast ehk siis vist koos juuresibulaga.Kas see võib tähendada,et enam uusi juukseid asemele ka ei kasva? Juukseid tuleb palju ,lausa peoga peale juuksepesu ja nii juba pea aasta. Kardan jääda kiilakaks. Abi olen proovinud saada nii arstidelt kui ka niisama igasuguseid seerumeid-toidulisandeid kasutades,kuid tulutult.
Üks imelik asi veel, et kui välja tulnud karv on veel juustes kinni,siis on ta nagu oma otsa ümber keeranud ja valge ots ehk juur on otsas justkui oleks tagurpidi karv kasvanud. Kuidas seda kommenteerida?

Mure on tõesti suur!
Ette tänades
Kommentaarid: [4]
juuksur Hedi Eamets 31.10.2008 09:09
Tere!Mõistan Teie muret ja soovitan teha juukseanalüüsi(tasuta),et välja selgitada väljalangemise põhjused.www.trigoloogiakeskus.ee
Pibiip 31.10.2008 09:45
Ma olen 2 korda lasnud vaadata selle aparaadi all enda juukseid ja midagi pole muutunud. Küsimus oligi mul pigem selle kohta, et kas siis kui väljalangevad juuksed on valgete otsakestega välja langenud, kas siis võib kasvada uus juuksekarv ikka asemele või mitte???
juuksur Hedi Eamets 01.11.2008 13:07
Tere!See valge otsake on juuksejuur, aga juuksesibul asub tunduvalt sügavamal peanahas ja see väljalangemise puhul ei eemaldu.Nii et õige hooldamise ja toitumisega peaks ikka uued juuksed kasvama hakkama.
Pibiip 07.11.2008 08:02
Aga kui mul pestes ja peale pesu just tuleb palju juukseid, kõigil valged täpikesed otstes, siis miks nii, varem pole tulnud,aga nüüd..??Palju on peapesu ajal/vahetult peale pesu normaalne väljalangevate juuste arv??

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster