NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Microcell 2000

Mj2uka1 26.08.2010 17:46

0 Selline asi, et hakkasin kasutama küünte tugevamaks muutumiseks Microcell 2000 küünelakki. Nüüd on mul tugevad ja pikad küüned, kuna tegin läbi ravikuuri, nagu kirjas on küünelaki pudelil, et 2-3 nädalat. Kirjas on aga ka see, et edaspidi võib lakki aluslakina kasutada kord nädalas.. Tahakski teada, et miks ainult kord nädalas? Kasutan vähemalt 3 korda nädalas, ja kõik ok.
Kommentaarid: [1]
Rena Sõmer 29.08.2010 23:29
Tere!

Ju siis on küüs peale ravi piisavalt tugev, seega piisab sellest kui kasutada kord nädalas. Kindlasti ei tee paha kui kasutate rohkem, kuid tark on järgida juhist. Alati saab tihedamini kasutama hakata.


Tervitades,
Rena

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster