NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

fimo kujundid

annukas1 23.12.2009 21:50
tere. kuidas kasutatakse fimo kujundeid geelküüntel, tean et paigaldatakse geeli alla aga mis kihile kui kasutada alus-, ehitus- ja pealisgeeli, ja kuidas kinnitatakse, et servad lainetama ei jääks? olen juba aastaid endale geelküüsi paigaldanud, üldjuhul pole muid asju kasutanud kui ainult kristalle ja teinud maalinguid, nüüd hakkasid fimod huvitama, kuid ei oskagi neid kasutada, andke nõu? aitäh
Kommentaarid: [1]
Rena Sõmer 29.12.2009 20:47
Tere!

Fimosid nagu ka kõiki teisi kaunistusi (lilled, pärlid jne) pannakse ehitusgeeli alla. Ehk siis: alusgeel, fimo, seejärel korraks lambi alla, et fimo kinnituks ning siis juba pealisgeel. Samas võib neid panna ka ehitusgeeli peale, kuid sellisel juhul tuleb pealisgeeliga kaunistuse servad kenasti katta, et viimane pidama jääks. Juhul, kui on korralikult kaetud, jääb tulemus püsima järgmise hoolduseni.

Edu katsetamisel! :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster