NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

mure geelküünte tegemisel

kadril89 19.08.2009 15:36
Tere, kuidas prantslane täpsemalt käib kihiti? Kõigepealt viilin vana geeli ühtlaseks, siis prantsus, ehitusgeel ja hiljem pealisgeel? Või peale viilimist ikka ehitusgeel, siis prantslane, ehitusgeel ja pealisgeel? Samuti millal kasutatakse pulbreid ja kleepse? Ja kuidas kuivatatuid lilli kasutatakse? Tänan, kes viitsisid nii paljudele küsimustele vastata, usun, et ka teistele see suureks abiks. Olen nõu ka küünetehnikutelt saanud aga paraku väga mitmekesist.
Tänud!
Kommentaarid: [4]
kadril89 19.08.2009 15:41
küsin ka, et mis vahe on liivapaberiga puuriotsikul või nö eluaegsel metallist puuriotsikul? Kumba eelistate?
Rena Sõmer 20.08.2009 17:59
Tere!

Räägin siis täpselt step by step, siis on kindlasti arusaadav.
Eelkõige karestad küüne ära, seejärel alusgeel, prantslane, ehitusgeel ja siis läikegeel. Juhul kui valge geel on jäänud ebaühtlane, siis võib pintsliga uuesti üle tõmmata. (enne ehitusgeeli muidugi)
Kuivatatud lilled, pulbrid jne pannakse geeli alla, ehk siis valge geeli peale. Selleks, et need küünele kenasti kinnituskid, kasutame enne pulbri lisamist ehitusgeeli. Seejärel lambi alla ja siis juba tuleb anda geeliga küünele kuju.


Mina isiklikult kasutan liivapaberist, mulle tunub see tugevam ja karedam. Ühtasi saab sellega kiiremini vana geeli maha. Erilist vahet kahel erineval puuriotsikul ei ole, kui siis ongi see, et üks neist korduvkasutatav, teine ühekordne.

Kui midagi jäi arusaamatuks, siis vastan meeleldi.kadril89 01.09.2009 15:58
Suur aitäh, ise teen muidugi kahefaasilist hooldust! Aga aru sain siiski.
Kuid üks küsimus veel, kuidas suuremad kivid, pärlid geeli sisse käivad? Nt mul on liblikakujud, millel siis tiivad hästi ülespoole sirutatud ja neid geeli alla kohe kindlasti ei mata, kas siis need panen lõppfaasis pealisgeeli sisse? Kuidas need püsima jäävad, tulevad kergelt lahti?

Suur suur aitäh!
Rena Sõmer 01.09.2009 21:13
Õhtust!

Mahulised kaunistused võib siis jah panna kõige viimase geeli peale. Et nad kõvasti sinna kinni jääks, võiks geeliga veel kaunistus üle käia, või siis küljed katta. Siis jääb kõige tugevamini:)
Terv,
Rena

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster