NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

geeliga ja pulbritega maalingudte tegemine

kaisuk 16.03.2009 19:06
mul on selline küsimus, et kas värvilised geelid ja pulbrid käivad ehitusgeeli alla, ja kui ma tahan sinna veel maalinguid teha, kas neid tuleb siis teha märja ehitusgeeli sisse või palisgeeli sisse.
Kommentaarid: [1]
Enigma Küünestuudio 24.04.2009 22:30
Värvilist geeli kasutatakse ehitusgeeli peal. Kui soovid sinna mäga maalingut teha, siis ikka enne lambi alla panemist. Kui maalingd valmism siis läikegeel peale. Kui soovid püsivamaid maalinguid teha, siis võid need ka ehitusgeeli alla teha (nagu prantslase). Pulbreid võib kasutada igatpidi. Ole ettevaatlik, et küüned väga paksuks seetõttu ei lähe.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster