NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Uv-lamp

terje19 01.03.2009 22:49
Selline probleem uv lambiga, et kuivatab ainult osa geeli ära. Tahaksin teada kas äkki võib pirini viga olla ja kas uus pirn aitaks midagi. Kui on 9w pirn kas see on normaalne et küüne peal kuivab geel 3-4 minutit ja rohkemigi?
Kommentaarid: [2]
Bindella 03.03.2009 12:08
Vaheta pirne regulaarselt, peaks aitama :)
Ehitusgeelid ja värvilised geelid kuivavadki ca 3 minutit. Tumedamad värvid kuivavad aga veelgi kauem...
Enigma Küünestuudio 24.04.2009 22:33
Korralike lampide/pirnidega kuivavad ehitusgeelid alla kahe minutiga ära. Prantsuse valge on see, mis tavaliselt hakkab välja näitama, kas pirnid on vanad või mitte. Nende pigmendisisaldus on tavaliselt suurem, mistõttu kuivavad aeglasemalt.

Võibolla ei hoia klient kätt õigesti lambi all ja uv ei jõua igale poole ühtlaselt. Kui kasutad ühe pirniga lampi, siis tõenäoliselt see viga ongi.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster