NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Oma küünte katmine geeliga

Mj2uka1 26.02.2009 19:56

0 Küsimus selline, et kui ma tahan lihtsalt oma küüned geeliga katta, kas siis on vaja enne küüned karestada? Ja kas oma küünte katmiseks geeliga kasutatakse ehitus-või kattegeeli? Või mõlemat korraga?
Kommentaarid: [1]
blackbutterfly83 26.02.2009 21:57

0 Kui sa soovid katta oma küüsi geeliga pead toimima kõik sammud sama moodi nagu tippidega või vormidega tehes.s.t: karestad,paned alusgeel või primeri, ehiusgeeli(kata otsad kindlasti koralikult kinni), lambi alla, puhastad kleepuva kihi, annad kuju, ja siis pealisgeel.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster